Návštěvu Lednicko-valtického areálu vám zpříjemní průvodce Discover LVA 

22.05.2024

Hlavní část turistické sezony v našem regionu se nezadržitelně blíží, proto je na místě připomenout, co všechno může návštěvníkům nabídnout mobilní aplikace Discover LVA, na jejímž vývoji jsme se podíleli ve spolupráci se firmou moraviandata s.r.o. Aplikace má před sebou již třetí sezonu a vstupuje do ní opět s celou řadou vylepšení, která přispějí k pohodlnějšímu užívání.

Základním posláním aplikace je poskytnout ucelený přehled turistických atraktivit, gastro podniků i místních událostí. To vše s možností filtrování podle vlastních preferencí nebo funkcí pro uložení oblíbených míst. Svůj výlet můžete uzpůsobit také otevíracím dobám památek či podniků a stihnout toho tak co nejvíce. Papírového průvodce můžete klidně zapomenout doma.

Unikátní nástroj představují notifikace zobrazované na základě polohy návštěvníka. Na displeji mobilu se vám tak zobrazí zajímavé informace o místě, na kterém se právě nacházíte. Zahraniční turisté potom jistě ocení, že mobilní aplikace je již dostupná také v anglickém a německém jazyce. Některé funkce jsou navíc k dispozici i bez připojení k internetu.

Mobilní aplikace Discover LVA je perfektním nástrojem pro ty, kdo rádi cestují pouze se svými telefony. Tohoto digitálního průvodce Lednicko-valtickým areálem můžete mít v kapse zdarma na jakémkoliv mobilním zařízení. Ke stažení je k dispozici jednoduše v Google Play i App Store. 

Bližší informace na https://www.discoverlva.com/.