Poznejte Lednicko-valtický areál jinak a vyhrajte skvělé ceny

19.05.2022

Počasí už láká k výletům, a my tak chceme podpořit vztah dětí k přírodě. Proto jsme připravili soutěž určenou pro všechny děti ve věku 6–12 let, které se zajímají o vodní rostliny a živočichy našeho regionu. O co půjde? V každé z deseti obcí Lednicko-valtického areálu se nachází jedna malá cedulka se zajímavostí vztahující se k vodnímu útvaru (rybníku, mokřadu apod.), u kterého je umístěna. Podle naší mapy najdete cedulky  v terénu snadno. Cílem soutěže je alespoň jedno z těchto míst navštívit, vyfotit se u cedulky a vyplnit soutěžní list, který je nakonec třeba zaslat e-mailem na adresu hanakova@mas-lva.cz, a to nejpozději do 12. června 2022.

Informace potřebné k vyplnění soutěžního listu najdete buď přímo na cedulkách nebo také na našem webu, který se stezce věnuje. Region tak můžete procestovat z větší části virtuálně. Ale vydat se teď do přírody určitě stojí za to.

Ze všech soutěžících, kteří správně vyplní soutěžní list a zašlou nám ho spolu s fotkou, vylosujeme pět výherců, z nichž každý získá jednu ze stavebnic a k tomu rodinnou permanentku do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně či dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč do Lanového centra Hájenka Park Břeclav.  


Mapa umístění jednotlivých cedulí